akcesoria do biegania z psem od firmy Curli

Akcesoria do biegania z psem

Ciepłe dni sprzyjają długim spacerom i rekreacyjnym joggingom. Sprzyjają też w podejmowaniu nowych wyzwań jak choćby uczestnictwo w maratonie. A to już wymaga poświęcenia większej ilości czasu i sporego wysiłku by poprawić formę i z czystym sumieniem stanąć do wyścigu.

Jedno jest pewne, trzeba trenować. A po co biegać samemu skoro w domu mamy psa – idealnego kompana do biegania. Zachęcamy do wspólnego biegania, bo oprócz samego treningu umocnimy nasze relacje z ukochanym pupilem i zapewnimy mu więcej ruchu.

Podczas biegania ważne jest też bezpieczeństwo nasze i naszych psów. Dlatego polecamy szwajcarską firmę Curli, która dba o szczegóły i wysokie standardy w zakresie jakości, funkcjonalności, wzornictwa i bezpieczeństwa produktów. Wieloletnie doświadczenie szwajcarów w alpinistyce przyniosło efekt w postaci zastosowania sprawnego i szybkiego łączenia różnych elementów za pomocą LOK SYSTEM, jak np. przypięcie smyczy do wygodnego pasa do biegania by mieć wolne ręce. Wszystkie modele szelek doskonale dopasowują się do ciała psa, a w ofercie znajdują się nawet specjalnie zaprojektowane szelki chłodzące na lato. Przyczepione do szelek lub obroży światełko bezpieczeństwa Lummi Led sprawi, że jogging po zmroku stanie się bezpieczny.

Sięgnij po akcesoria do biegania z psem od firmy Curli.

akcesoria do biegania z psem akcesoria do biegania z psem akcesoria do biegania z psem akcesoria do biegania z psem