fbpx

Pet Station to sklep z artykułami dla zwierząt. Tyle radości dla Twojego Pupila!

Strona główna / Zwierzakowe porady / Curli – wygoda i bezpieczeństwo

Curli – wygoda i bezpieczeństwo

Curli - wygoda i bezpieczeństwo Twojego psa

Curli – wygoda i bezpieczeństwo

Firma Curli powstała w 2010 roku, w Szwajcarii. Głównym celem produktów jest pogłębienie zaufania i umocnienie relacji pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem. Wspólne spacery, jogging i zabawa sprzyjają takiej relacji. Ale ważne jest też bezpieczeństwo nasze i naszych pupili. Dlatego Curli stawia na dbałość o szczegóły i wysokie standardy w zakresie jakości, funkcjonalności, wzornictwa i bezpieczeństwa produktów. Wieloletnie doświadczenie szwajcarów w alpinistyce przyniosło efekt w postaci zastosowania sprawnego i szybkiego łączenia różnych elementów za pomocą LOK SYSTEM. Wszystkie modele szelek doskonale dopasowują się do ciała psa. A w ofercie znajdują się nawet specjalnie zaprojektowane szelki chłodzące na lato lub ogrzewające na zimę.

Dlatego rekomendujemy produkty Curli jako warte zainteresowania zarówno dla osób aktywnie spędzających czas razem z pupilem, jak i dla osób, które powściągliwie wykorzystują swoją i psią energię.

Zapisz się na nasz newsletter

© Petstation, Imperial Cinepix Sp. z o.o.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Na stronach petstation.pl wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych.
Prosimy o potwierdzenie, że akceptujesz wykorzystanie ciasteczek.
Możesz też odrzucić wykorzystywanie ciasteczek, ale niestety utrudni to korzystanie z naszego serwisu.
Więcej informacji znajdziesz na stronie "Polityka Prywatności"