fbpx

Akcesoria dla psów pozwalają bardzo dobrze zadbać o pupila. W ofercie Pet Station znajdują się akcesoria dla psów niezbędne do utrzymania higieny, zapewnienia odpowiedniej pielęgnacji, jak również duży wybór akcesoriów ułatwiających spacerowanie i uprzyjemniających zabawę. Wszystkie produkty są atestowane i bezpieczne w użytkowaniu. Co powinno się znaleźć na wyposażeniu każdego właściciela czworonoga?

Szelki, smycz i obroża – niezbędne akcesoria dla psów

Smycz i obroża bądź szelki to absolutnie niezbędne i niezastąpione akcesoria dla psa. Pet Station – sklep dla psów i innych zwierząt domowych – oferuje szeroki wybór wśród wymienionych produktów, dzięki czemu bez trudu dobierzesz akcesoria odpowiednie do wieku, wagi psa i jego indywidualnych predyspozycji. Zarówno szelki lub obroża oraz smycz to podstawowe wyposażenie, które doskonale sprawdzi się w czasie codziennych spacerów oraz treningów.

Identyfikatory dla psów

Identyfikatory to kolejne istotne artykuły dla psów. W życiu zdarzają się rozmaite sytuacje, pies może się czegoś wystraszyć i uciec. Jeśli będzie w obcym dla siebie miejscu, może mieć kłopot z odnalezieniem właściciela. Dzięki wyraźnemu identyfikatorowi ma szansę na szczęśliwy powrót do domu.

Transportery i kontenery – niezbędne w podróży

Podróż samochodem lub innym środkiem transportu nie zawsze jest dla psa przyjemna. Zamknięty w wygodnym, solidnym transporterze będzie czuł się bezpiecznie. Jest to istotne także ze względu na bezpieczeństwo pozostałych pasażerów. Pies nie może swobodnie chodzić po samochodzie, w autobusie czy pociągu.

Legowisko – spokojny sen to podstawa

Każdy pies powinien mieć swoje własne miejsce do spania. Wygodne legowisko – położone w zacisznym kącie, odpowiednio dobrane do wielkości psa – sprawi, że czworonożny przyjaciel spokojnie odpocznie, zregeneruje się i nabierze sił na kolejne fascynujące przygody!

Ubrania dla psa

Nie wszystkie psy dobrze znoszą chłód, bo nie każdy z nich ma na tyle grubą, ciepłą sierść, aby bez najmniejszego uszczerbku na zdrowiu spędzać godziny na mrozie lub deszczu. Ubranka dla psów są więc doskonałą odpowiedzią na ich potrzeby i wymagania. Należy jednak pamiętać o tym, że ubranko musi być dobrze dopasowane. Zarówno za małe lub za duże będzie krępować ruchy, uniemożliwi swobodne poruszanie a nawet może spowodować otarcia i ból.

Akcesoria do karmienia

W tej kategorii znajdują się różnego rodzaju miski do wody i jedzenia, dzięki którym pies w wygodny sposób może się posilić i zaspokoić pragnienie. W ofercie dostępne są także funkcjonalne miski podróżne, miski dla psów łapczywie jedzących oraz specjalne podkładki zapobiegające brudzeniu podłogi i ślizganiu się miski.

Akcesoria do tresury

Każdy pies, bez względu na wielkość i rasę, powinien przejść podstawowe szkolenie z posłuszeństwa. Dzięki niemu będzie znał zasady panujące w nowym domu i wszystkim będzie się żyło zdecydowanie przyjemniej. Niezawodnymi akcesoriami do tresury są woreczki na smakołyki, specjalne obroże uzdowe lub zaciskowe, a także cichy gwizdek i kliker. 

Zapraszamy do działu Akcesoria dla psów!