fbpx

Pet Station to sklep z artykułami dla zwierząt. Tyle radości dla Twojego Pupila!

Strona główna / Zwierzakowe porady / Kot: Kocie buziaki

Kot: Kocie buziaki

Kot: Kocie buziaki

Buziak w łokieć… buziak w stopę … buziak w policzek … – Fila jeszcze 5 minut…. – buziak w nos … i nagle czuję łaskotanie w uchu. Wybucham śmiechem i wiem, że to będzie dobry dzień. Teraz już nie pamiętam, kiedy Fila wpadła na pomysł budzenia mnie buziakami i nie pamiętam też, kiedy wymyśliła, że wąsy wsadzone do ucha to fantastyczny początek dnia. Efekt osiągnięty 🙂 Najpierw parę minut przytulania, głaskania, mruczenia i słownych pieszczot głównie z mojej strony 🙂 (Filutek, moja mała księżniczka śnieżyneczka, mój malutek Filutek), a potem spacer do kuchni po kawę dla mnie i miseczkę samych pyszności dla mojego osobistego budzika.

Najfajniejsze jest to, że Fila „buziakuje” tylko końcówką swojego języka. W większości język kota pokryty jest ostrymi haczykami służącymi jako szczotka do czyszczenia futra lub zlizywania mięsa z kości. Jednak końcówka języka jest mała i  gładka. Psi całus jest jak soczysty całus od wyszminkowanej ciotki, po którym koniecznie musisz się wytrzeć, a ten mały języczek tylko delikatnie zaznacza swoją obecność.  Muszę przyznać, że jest to całkiem przyjemne.

A czy Wy macie swoje osobiste budziki?

Kasia

Zapisz się na nasz newsletter

© Petstation, Imperial Cinepix Sp. z o.o.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Na stronach petstation.pl wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych.
Prosimy o potwierdzenie, że akceptujesz wykorzystanie ciasteczek.
Możesz też odrzucić wykorzystywanie ciasteczek, ale niestety utrudni to korzystanie z naszego serwisu.
Więcej informacji znajdziesz na stronie "Polityka Prywatności"