fbpx

Pet Station to sklep z artykułami dla zwierząt. Tyle radości dla Twojego Pupila!

Strona główna / Zwierzakowe porady / Kot: Zabawki z kocimiętką

Kot: Zabawki z kocimiętką

Szaleństwo biegania a właściwie galopowania po mieszkaniu za piłeczką to jest to co Fila uwielbia robić … w nocy. Tak moi mili, koty wysypiają się w dzień za to w nocy szaleństwo może trwać i trwać bo przecież nadzorca śpi. Po paru takich nocach z nagłymi efektami dźwiękowymi zaczęłam chować na noc wszelkie „dzwoniące” zabawki.

Jednak istnieją piłeczki, które są bardziej ukochane niż inne. A to z prostej przyczyny, że zawierają kocimiętkę. Ich podstawową funkcją nie jest turlanie się po podłodze. Służą do tulenia, ocierania, lizania, obśliniania a dopiero na końcu do turlania. W życiu nie widziałam by Fila tak się obśliniła. Zauważyłam, że podobnie działa na nią mięta. A skąd wiem? A stąd, że chcąc zasmakować świeżej mięty w gumie do żucia, sięgnęłam do torby a moja ręka trafiła na coś mokrego. Nieco się zdziwiłam bo ze wszystkich rzeczy tylko paczka gum była mokra. Pierwsze podejrzenie padło na sąsiada z góry, ale sufit był nienaruszony. Potem zaczęłam się zastanawiać czy przypadkiem nie zakręciłam butelki, ale przecież nie niosłam żadnej butelki! O co chodzi? I w końcu przyłapałam Filę na bobrowaniu mojej torby. Że też się wcześniej nie domyśliłam. Przecież zawsze jak wracam do domu to kontroler sprawdza co jest w siatce na zakupy, w torbie, reklamówce czy pudełku. A może jest tam coś dla niej? Na pewno tam jest coś dla niej ☺ tylko musi dobrze poszukać ☺

Kasia

Zapisz się na nasz newsletter

© Petstation, Imperial Cinepix Sp. z o.o.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Na stronach petstation.pl wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych.
Prosimy o potwierdzenie, że akceptujesz wykorzystanie ciasteczek.
Możesz też odrzucić wykorzystywanie ciasteczek, ale niestety utrudni to korzystanie z naszego serwisu.
Więcej informacji znajdziesz na stronie "Polityka Prywatności"