Podróż z psem - o czym musisz pamiętać?

U większości z nas na samą myśl o podróży ręce same łapią za walizki. Pakujemy całą rodzinę i w drogę. Ale co z psem? Czy możemy go zabrać ze sobą? Czy raczej poszukać dobrej opieki na czas naszej nieobecności? Jeszcze parę lat temu podróżowanie ze zwierzakiem nie było zbyt popularne. Całe szczęście, że teraz jest to już dużo łatwiejsze. Coraz więcej hoteli, moteli czy ośrodków otwiera swoje podwoje dla naszych czworonogów. Dlatego nie bójmy się zaplanować podróży dla CAŁEJ RODZINY.

Poniżej przedstawiamy produkty, które z pewnością ułatwią opiekę w podróży nad naszym psiakiem. Mamy specjalne, odporne na wodę i łatwe w czyszczeniu maty służące jako legowisko a jednocześnie jako ochrona siedzeń w samochodzie lub w bagażniku. Miski podróżne na wodę i pokarm. Okrycia chroniące przed nagłym i zimnym deszczem. Obroże i smycze z odblaskowym paskiem ułatwiające lokalizację psa w ciemności. Nawet palik z bardzo długą linką, by pies był w zasięgu domku, ale jednak nie biegał i nie przeszkadzał innym osobom korzystającym z wypoczynku.

Podróż z psem -  o czym musisz pamiętać? Podróż z psem -  o czym musisz pamiętać? Podróż z psem -  o czym musisz pamiętać? Podróż z psem -  o czym musisz pamiętać?