Pet Station to sklep z artykułami dla zwierząt. Tyle radości dla Twojego Pupila!

Strona główna / Zwierzakowe porady / Preparaty przeciw kleszczom, pchłom, wszołom i komarom dla psów i kotów

Preparaty przeciw kleszczom, pchłom, wszołom i komarom dla psów i kotów

Czy warto stosować preparaty przeciw kleszczom, pchłom, wszołom i komarom dla psów i kotów?

 

Przez ostatnie lata zaobserwowano zwiększenie ilości kleszczy i pcheł, i ich ataków na nasze zwierzęta. W związku z tym zwiększyła się też liczba przypadków chorób przez nie przenoszonych. Co najgorsze, nie odnosi się to jedynie do zwykłych sezonów na kleszcze, ani też odległych obszarów leśnych. Przy ciepłej jesieni i zimie możemy się ich spodziewać przez cały rok, nawet w miastach.
Choroby przez nie przenoszone mogą być śmiertelne dla psów i kotów, ale i bardzo groźne dla człowieka. Anaplazmoza, borelioza, babeszioza, erlichioza, zarażenie tasiemcem lub alergiczne pchle zapalenie skóry to nazwy, z którymi coraz częściej się spotykamy. Dla psów często są to choroby śmiertelne, na które nie ma jeszcze skutecznego leku. Dlatego tak ważne jest zapewnienie psom i kotom ochrony przez cały rok.

Ze względu na to, że produkt został objęty zakazem sprzedaży wysyłkowej, jedyną formą sprzedaży dopuszczoną przez prawo jest zakup osobisty. Dlatego po zapoznaniu się i wybraniu produktu, po jego zakup zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie.

By dowiedzieć się więcej o produktach kliknij w słowo pies lub kot.

Zapisz się na nasz newsletter

© Petstation, Imperial Cinepix Sp. z o.o.

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Na stronach petstation.pl wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych.
Prosimy o potwierdzenie, że akceptujesz wykorzystanie ciasteczek.
Możesz też odrzucić wykorzystywanie ciasteczek, ale niestety utrudni to korzystanie z naszego serwisu.
Więcej informacji znajdziesz na stronie "Polityka Prywatności"