Zawieszki i identyfikatory

Do czego służą zawieszki i identyfikatory?

Zawieszki i identyfikatory oprócz eleganckiego wyglądu i zwiększenia psiego uroku, zapewnią psu bezpieczeństwo, a nam spokój. Oryginalne i piękne jak od Giorgio Armani lub Versace sprawią, że każdy pies czy kot, bez wyjątku, będzie fantastycznie wyglądał z ozdobną zawieszką we włoskim stylu.

Mamy dwa rodzaje zawieszek: matowe i błyszczące. Oba rodzaje wykonane są z wysokociśnieniowego odlewu stopu cynku i aluminium. Są mechanicznie matowione lub polerowane. Na błyszczące zawieszki kolorowa emalia nanoszona jest ręcznie. Na odwrocie umieszcza się naklejkę z wydrukowanym np. imieniem psa i numerem telefonu właściciela. Dla ochrony umieszczana jest naklejka zabezpieczająca. Dzięki temu całość staje się wodoodporna. Zawieszka wysyłana jest w eleganckim woreczku wraz z certyfikatem oryginalności.
Naprawdę wyjątkową cechą zawieszek jest to, że przy zmianie danych (np. numeru telefonu) unikamy kosztu ponownego zakupu zawieszki i jej grawerunku. Można zakupić tylko naklejkę z nowymi danymi wraz z naklejką zabezpieczającą.